WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Redia Ajans & Medya.Red kurumsallığı ile ön plana çıkan; Uzman, profesyonel, genç ve dinamik ekibi ile sizlerle hizmet verebilmek için kurulmuş bir firmadır.

Firmamız 2006 yılından buyana faaliyettedir ve şu anda yaklaşık 200* kullanıcıya web sitesi, sosyal medya danışmanlığı, reklam danışmalığı ve ürün sunum danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu sayı hizmet kalitemiz sayesinde hızla artmaktadır. Müşterilerimiz arasında ülkemizin her bölgesinden ve her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, okullar, eğitimci, sağlıkçı, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

7 Kişilik kadrosu ile hizmetinizde olan ekibimizin her bir üyesi alanında eğitimli ve sertifikalıdır.

Ürünlerimizin en temel özellikleri kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir.

Sizler için kodladığımız web sistemlerimiz günümüz teknolojisine ve hizmetine uygun şekilde yani Responsive Mobil Uyumlu Tasarım (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.(Sınırsız Renk Seçeneği)) ile sunulmaktadır.

Aynı zamanda mobil uygulamalar için birçok işletim sistemine uygun anlaşılır kullanıcı odaklı sistemler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. Hedefimiz uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanılabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.